Ana sayfa » Akıllı Telefon » 2017 Bitmeden Tanışacağımız Amiral Gemisi Telefonlar! [Video]

2017 Bitmeden Tanışacağımız Amiral Gemisi Telefonlar! [Video]

2017 Bitmeden Tanışacağımız Amiral Gemisi Telefonlar! [Video]

2017 yılının bitmesine kısa bir süre kaldı ve son çeyreğe girmiş bulunuyoruz. Üreticilerin  pazardan daha fazla pay sahibi olmak için yaptıkları kıyasıya mücadele bu ayın sonunda zirveye tırmanacak ve yeni nesil amiral gemisi modeller ile karşılaşacağız. Öncelikle 23 Ağustos tarihinde Galaxy Note 8 ile tanışacağız ve hemen ardından IFA etkinliği öncesinde LG V30 ve Eylül ayının son haftasında da yeni nesil iPhone’lar ile tanışacağız. Yine Eylül ayı içinde Asus’un yeni nesil Zenfone 4 serisini tanıtması bekleniyor. Bu süre zarfı içinde telefonlar ile ilgili birçok haberi sizlerle paylaştık ve ortaya çıkan bilgiler dahilinde tüm detayları bir videoda bir araya getirdik. 2017 Amiral Gemisi modelleri içinde Ekim ayında da Huawei Mate 10 ile karşılaşacağız. Android ekosisteminin fiyatını ise sanırız iPhone 7S ve iPhone 7S Plus belirleyecek. iPhone 8‘in fiyatı ise herkes tarafından merak edilen en önemli detay oluyor.

2017 Amiral Gemisi Telefonlar Sahaya Çıkıyor

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve 2017 bitmeden hangi amiral gemisi modeller ile tanışacağız bunlara yakından bakalım…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.