GENÇPA gepasite.com Online Satış Sitesi ile Kalabalıkta Kaybolmayın!

Online satış son dönemde oldukça önem kazandı. Tüketiciler bildikleri ve fikir edindikleri ürünleri satın almadan önce internette arama yaparak en iyi fiyata ulaşmak istiyorlar. En iyi fiyat ise her zaman en iyi hizmet anlamına gelmiyor. Bir siteden alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli detay ise muhatap bulabilmenizdir. Bu kriterlerinden hepsini karşılamak üzere yola çıkan GENÇPA gepasite.com bugün itibariyle en iyi ürünü en iyi fiyat ile satışa sunmak için yola çıktı.

GENÇPA gepasite.com

İş ortaklarına ve bayilerine sağladığı zengin ve yenilikçi ürün portföyü ile öne çıkan Gençpa Teknoloji Grubu yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. 2002 senesinden bu yana telekomünikasyon alanında toptan ve perakende satış hizmetleri sunan grup, yeni bir yatırımla e-ticaret sektörüne adım attı ve sektörün önemli bir oyuncusu olacak gepasite.com’u hayata geçirdi. Gençpa Teknoloji Grubu’ndan aldığı destek ve güçlü teknolojik ağıyla, her türlü yenilikçi ürünü tüketiciye güvenle sunacak olan gepasite.com’da teknoloji liderlerinin cep telefonları ve tabletleri, teknoloji alanında dünyanın en yenilikçi firmalarının teknolojik aksesuarları gibi inovatif ürünler yer alıyor.

Ufuk Gürsoy: GENÇPA gepasite.com ile “Her türlü yenilikçi ürüne bir tıkla ulaşacaksınız”

Türkiye’deki online satışların son 4 yılda ikiye katlandığını belirten Gençpa Teknoloji Grubu Genel Müdürü Ufuk Gürsoy, “Tüketiciler artık her türlü teknolojik ürünü internetten satın alabiliyor. Teknoloji sektöründe ise e-ticaretin önemi giderek artıyor. Böyle bir ortamda çok önemli bir yatırım hamlesi yaparak, e-ticaret girişimimiz gepasite.com’u hayata geçirdik. Son tüketicinin her türlü yenilikçi ürüne bir tıkla ulaşabileceği ve kalabalıkta kaybolmayacağı gepasite.com, küresel birçok markanın ürünlerinin yanı sıra Gençpa Teknoloji Grubu’nun Türkiye’ye ilk kez getirdiği Oaxis’in ürünlerini de tüketiciye sunacak” diye konuştu.

İnovasyon harikası Oaxis ürünleri de gepasite.com’da!

Yenilikçi ürünleri ile yaklaşık 30 uluslararası tasarım ödülüne sahip Oaxis’in ürünleri gepasite.com’da ön satışa sunuldu. Bu ürünler arasında; iPhone 7 için tasarlanmış, ikinci bir ekran sağlayan, dijital akıllı kılıf InkCase i7 de bulunuyor. Bu ürün sayesinde kullanıcılar; fotoğrafları, e-kitapları ve diğer önemli bilgileri InkCase’in ekranına aktarabiliyor. Bir diğer ürün ise gün boyunca kullanıcılara yardımcı olmak için tasarlanan bir ürün olan InkCase i7 IVY. “Sanal Kişisel Yardım” olarak bilinen ürün, kullanıcının aynı anda hava durumunu, görevlerini, takvimi, sağlık verilerini, ajandasını ve saati takip etmesini, otomatik hatırlatıcı özelliğiyle tüm bunların hatırlatma ya da uyarısını almasını sağlıyor. Tek bir şarjla iki aya kadar güç sağlayabiliyor.