Akıllı Telefon Ağustos 11, 2017 6:14

HTC U11 için beklenen güncelleme yayınlandı

HTC U11 için beklenen güncelleme yayınlandı

HTC’nin kısa süre önce ülkemizde satışa sunduğu HTC U11 modeli için beklenen güncelleme dağıtıma sunuldu. Geçtiğimiz günlerde dillendirilen güncelleme beklendiği gibi telefonun kamerasında önemli geliştirmeler sağlıyor. Bunların başında da 1080p 60 fps kayıt özelliği geliyor.

HTC U11 için kapsamlı güncelleme yayınlandı

624,59 MB büyüklüğünde olan güncelleme 1.26.709.3 yapı numarasına sahip ve OTA (şebeke) üzerinden kullanıcılarla buluşuyor. Google’ın işletim sistemine dahil ettiği temmuz ayı güvenlik yamalarını da içeren güncelleme U11 modelinde Bluetooth 5.0 özelliğini etkinleştiriyor. Yazılım güncellemesiyle birlikte amiral gemisi telefon daha gelişmiş ve verimli çalışan bir kablosuz bağlantı standardına geçiş yapıyor.

HTC U11

Pek çok sistem geliştirmesinin yer verildiği güncellemede ayrıca sRGB ekran kalibrasyon modu da karşımıza çıkıyor. Henüz başlayan güncelleme kademeli olarak dağıtım ve dilerseniz “Ayarlar> Hakkında> Yazılım Güncellemeleri> Şimdi Denetle” yolunu izleyerek güncellemeyi kontrol edebilirsiniz

Samsung Klavye Google Play Store’da yayınlandı

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.