19 Ocak 2020 Pazar
Ana sayfa » Akıllı Telefon » iPhone 8 sızıntıları durmak bilmiyor! iPhone 7S’te ise sürpriz var
iPhone 8 sızıntıları durmak bilmiyor! iPhone 7S’te ise sürpriz var

iPhone 8 sızıntıları durmak bilmiyor! iPhone 7S’te ise sürpriz var

iPhone 8 sızıntıları durmak bilmiyor. Tanıtım tarihi yaklaşan telefon için seri üretimin başladığı gelen bilgiler arasında. Ancak bugüne kadar o kadar çok iPhone 8 prototipi ortaya çıktı ki, Apple’ın hangi modelde karar verdiğini şu an için kestirmek çok güç. Ancak bir süredir parmak izi tarayıcısından yoksun bir telefonun karşımıza çıkacağı ihtimali ağırlık kazanıyor. Parmak izi sensörü yerine telefonda yüz tanıma teknolojisi kullanılacak.

iPhone 8 sızıntılar gelmeye devam ediyor

Son sızıntılar Çinli kaynaklardan geliyor. Weibo aracılığıyla yayınlanan görüntülerde iPhone 8 için satışa sunulmaya hazırlanan kılıflara göz atıyoruz. Kılıf tasarımları telefondaki çift arka kameranın dikey şekilde konumlandırılacağını gösteriyor.

iPhone 8 sızıntıları

iPhone 8 sızıntıları

Bir başka sızıntıda ise bu defa iPhone 8’in ön ve arka görünümlerine yer veriliyor. Telefonun önden nasıl bir tasarıma sahip olduğunu kısa süre önce güvenilir kaynak @evleaks bizlere göstermişti. Bu defa arka görünüm hakkında bilgi sahibi oluyoruz. iPhone 8 beklendiği gibi cam arka yüzeye sahip olacak. Bu gelişme aynı zamanda telefonun kablosuz şarj teknolojisini destekleyeceği anlamına geliyor. Endüstri kaynakları kablosuz şarj özelliğini zaten daha önce doğrulamıştı.

iPhone 7s çift kamera ile geliyor

Bizce yeni iPhone’lardaki önemli gelişmelerden biri. Geçen yıl sadece Plus modele özgü olan çift arka kamera bu yıl iPhone 8’de de kullanılacak. Apple ayrıca çift kamera donanımını küçük ekranlı iPhone’a da getirecek gibi görünüyor. Bu gelişme kuşkusuz telefona rakipleri karşısında önemli bir avantaj sağlayacaktır.

Ülkemizde cep telefonu fiyatlarına zam yapıldı