Akıllı Telefon Ağustos 9, 2017 6:13

Instagram fotoğraf, video ve hikayeleri nasıl indirilir?

Instagram fotoğraf, video ve hikayeleri nasıl indirilir?

Instagram fotoğraf, video ya da hikayeleri nasıl indirilir? Pek çok kişinin aslında kafa yorduğu ve bazı bir durum. Pek çok kullanıcı popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram’da gördüğü bir fotoğraf, video ya da hikayeye indirmek ister. Bunu uygulamanın sunduğu özellikler noktasında gerçekleştirmesi mümkün değil.

Resmi Instagram uygulamasında fotoğraf menüsü aşağıdaki gibi görünüyor.

Instagram fotoğraf, video ve hikaye indirme

Bu haberimizde Instagram’da yer alan içerikleri Android cihazınıza nasıl indireceğini anlatacağız. Bu işlem için Play Store’da yer almayan OGInsta + adlı uygulamayı telefonunuza yüklemeniz gerekiyor.

Uygulama APK dosyasını buradaki link aracılığıyla indirebilirsiniz. İndirme işlemi sonrası dosyayı telefonunuza kurun. Kurulum işlemi öncesi “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın.

OGInsta + uygulamasında fotoğraf menüsü aşağıdaki gibi görünüyor.

instagram fotoğraf

OGInsta +, resmi Instagram uygulamasında yer alan tüm özellikleri sunuyor. Ek olarak uygulama ile fotoğraf, video ve hikayeleri rahatlıkla indirebileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken fotoğraf ve videonun sağ üst köşesinde yer alan üç nokta simgesini tıklayıp indir sekmesini seçmek. Aynı şekilde hikayelere göz atarken alt bölümdeki üç nokta simgesine tıklayıp indirebilirsiniz.

Google Play Store yeni sürümü yayınlandı! Hemen indir

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.