Güncel Teknoloji Haberleri Ağustos 8, 2017 7:00

Monster Pusat Oyuncu Kulaklığı ile Karşımızda

Monster Pusat Oyuncu Kulaklığı ile Karşımızda

Bir oyuncunun en önemli donanımlarından birisi sanırız kulaklık oluyor. Özellikle online ve FPS tarzı oyunlarda 7.1 kanal Surround destekli kulaklıklar oyuncuların çevresindeki tüm sesleri rahatça duyabilmesini sağlıyor. Oyunculuk konusunda oldukça deneyimli olan yerli marka Monster Notebook ise yüksek malzeme kalitesi ve konforlu yapısıyla Monster Pusat 7.1 Surround oyuncu kulaklığı, oyuncuların tüm beklentilerini karşılamak amacıyla geliştirildi.

Monster Pusat Teknik Özellikler

Monster Pusat 50mm’lik sürücüleriyle oyunseverlere genel olarak kaliteli bir ses ve gerçekçi ses efektleri sunuyor. Kulaklığın tüm kulağı kaplayan yumuşak yastıkları sadece kullanım rahatlığı sağlamakla kalmıyor, dışarıdan gelen sesleri de engelliyor. Bu ses yalıtımı Pusat’ın Sanal 7.1 Surround teknolojisiyle birleştiğinde atmosferi güçlendirerek adeta oyunun içindeymiş gibi hissettiriyor.

Tasarımı ile dikkat çeken Pusat, altın uçlu USB girişi gibi yüksek malzeme kalitesiyle uzun bir kullanım ömrü vadediyor. Düşük frekanslı bas tonları güçlendiren titreşim motorları ise bas tonları seven kullanıcıların çok hoşuna gidecek. Hafif yapısı, yumuşak baş ve kulak yastıkları sayesinde uzun süre kullanıldığında bile rahatsızlık yaratmayan Pusat, sahip olduğu RGB ışıklandırmayla kullanıcılara kulaklığın görünüşünü değiştirme imkânı veriyor.

Kulaklığın, bükülme ve kırılmaları engelleyen örgülü kablosu üzerinde yer alan kumanda ile sesi ve mikrofonu kontrol etmek, ışıklandırmayı ve titreşimi açıp kapatmak mümkün. Ayrıca kulaklıkla birlikte gelen gelişmiş Pusat yazılımı ile her türlü ses kontrolünü yapmak mümkün.

Monster Pusat 295 TL‘lik fiyatı ile satışa sunuldu…

Ülkemizde cep telefonu fiyatlarına zam yapıldı

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.