Akıllı Telefon Ağustos 4, 2017 6:11

Google Play Store yeni sürümü yayınlandı! Hemen indir

Google Play Store yeni sürümü yayınlandı! Hemen indir

Google, Andorid işletim sistemi resmi uygulama mağazası Play Store’u geliştirme çalışmaları devam ediyor. Arama motoru devi Play Store için yeni bir güncelleme yayınladı. Google Play Store yeni sürümüne ait APK dosyasını haberimizde bulabilirsiniz.

Yeni güncelleme ile birlikte Play Store sürümü 8.1.25’e (önceki sürüm numarası 8.0.74) taşındı. Güncelleme sonrası Play Store’da gözle görülür bir yenilik göze çarpmasa da, Google’ın güncelleme ile birlikte uygulama altyapısında iyileştirmeler sağladığı bildiriliyor.

Google Play Store yeni sürümü yayınlandı

Bir süredir olduğu gibi Google Play Store’un yeni APK dosyasını sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Otomatik sistem güncellemesini beklemeden dilerseniz 8.1.25 numaralı sürüme ait Play Store’u yükleyebilirsiniz.

Google Play Store yeni

“Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi indirmenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Play Store 8.1.25 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın.

GOOGLE PLAY STORE V8.1.125.APK İNDİR

Sony Xperia XZ1 Compact ortaya çıktı

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.