Mobil Temmuz 18, 2017 7:15

HTC U11 Fiyat Değerlendirme [Video]

HTC U11 Fiyat Değerlendirme [Video]

Android İşletim Sistemi’nin ilk telefon üreticisi konumundaki HTC için son dönemde işler hiçte iyi gitmiyor. En stabil Android arayüzüne sahip olduğu her fırsatta dile getirilen HTC neyi doğru yapamadı derseniz “orta segmenti” deriz. Amiral gemisi modelleri tarafında da zaman zaman hatalar yaptı. One X pazara sunulduktan 6 ay sonra One X Plus ile karşımıza çıkan üretici bu noktada daha ilginç girişimi ise HTC One M9‘da yaptı. M9 pazara snulduktan sadece 2 ay sonra One M9 Plus ile karşımıza çıkan üretici bir bocalama dönemi geçirdi. Orta segmentin en başarılı ürünlerinden birisi olan A9 ise geniş kitlelere ulaşamadı. Geçtiğimiz yıl pazara sunulan HTC 10 ise bir çıkış telefonuydu. Gelişmiş özellikler ile gelen HTC 10’nun başarılı olması ve markaya olan bağlılık ile ibreyi olumlu yöne çeviren HTC yeni nesil amiral gemisi U11‘i Mayıs ayında yaptığı bir lansman ile tanıttı. Geçtiğimiz gün ise HTC U11 Fiyat açıklaması ile karşımıza çıktı. Biz de bu fiyatı sizler için değerlendirme istedik!

HTC U11 Fiyat Değerlendirme Videosu

Şimdi lafı fazla uzatmadan videoya geçelim. Zira 3799 TL’lik fiyat HTC U11 alacak kullanıcılar için neyi nasıl temsil ediyor buna yakından bakalım. Ülkemizde 3 farklı fiyatlandırmanın olduğu bir ortamda Tayvanlı teknoloji devinin nasıl bir strateji benimseyeceğini ve kullanıcıların tekno marketteki eğilimlerini değerlendirdiğimiz bu videonun oldukça yararlı olacağını düşünüyoruz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.