Mobil Temmuz 12, 2017 11:28

HTC U11 Türkiye Fiyatı Açıklandı!

HTC U11 Türkiye Fiyatı Açıklandı!

Tayvanlı teknoloji devi HTC için son yıllar pek iyi geçmedi. Orta segment pazarında çok ciddi bir oyuncuyken bu pazarın dinamiklerini yerine getirememesi orta segement pazarından markanın silinmesine sebep oldu diyebiliriz. Oysaki A9 gibi modeller ile orta segmente kalite ve işçilik anlamında farklı bir boyut kazandıran HTC, bu başarıyı devam ettiremedi. Buna kimisi yanlış fiyatlandırma politikaları der; kimisi de yanlış ürün tercihleri der. Biz ise hepsinin bir bütün olduğunu düşünüyoruz. HTC’de bizim gibi düşünmüş olmalı ki geçtiğimiz Mayıs ayında yeni nesil amiral gemisi HTC U11 tanıtıldı. Birçok anlamda yenilik barındıran HTC U11 Türkiye Fiyatı oldukça merak ediliyordu ve bugün ortaya çıkan bir haber telefonun fiyatını bizlere duyurdu!

HTC U11 Türkiye Fiyatı 3.799 TL Oldu!

HTC yeni nesil amiral gemisi HTC U11 ile oldukça büyük düşünüyor zira üreticinin bu ivmeye ihtiyacı var. Bugün açıklanan rakam ise 3.799 TL oldu. Bu rakamın değerlendirmesini sizlerle önümüzdeki günlerde yapacağız. HTC U11 ile bambaşka bir kullanıcı ve kamera deneyimi sunarken bu rakamın oldukça kritik olduğunu da söylemek gerekiyor…

HTC U 11 6 GB RAM 128 GB depolama versiyonu hangi ülkelerde satılacak?

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.