Akıllı Telefon Temmuz 8, 2017 20:14

Google Play Store yeni sürümü yayınlandı! Hemen indir

Google Play Store yeni sürümü yayınlandı! Hemen indir

Google Play Store yeni sürümü yayınlandı. Daha önce 8.0.23 sürüm numarasına sahip olan uygulama mağazası yeni güncelleme ile birlikte 8.0.26 sürüm numarasına taşındı. Güncelleme sonrası Play Store’da herhangi bir yenilik göze çarpmasa da, Google güncelleme ile birlikte uygulama altyapısında iyileştirmeler sağlıyor.

Google Play Store yeni sürümü yayınlandı

Bir süredir olduğu gibi Google Play Store’un yeni APK dosyasını sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Otomatik sistem güncellemesini beklemeden dilerseniz 8.0.26 numaralı sürüme ait Play Store’u yükleyebilirsiniz.

Google Play Store yeni sürümü

“Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Uygulamanın daha önceki sürümlerinden birine sahipseniz mevcut güncellemeyi indirmenizi öneriyoruz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Play Store 8.0.26 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi “Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar” sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın.

GOOGLE PLAY STORE V8.0.26.APK İNDİR

 

Galaxy Note FE ve Galaxy Note 7 arasındaki farklar

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.