Mobil Temmuz 7, 2017 12:27

Ulefone F2 Galaxy S8 ile aynı ama ondan daha iyi!

Ulefone F2 Galaxy S8 ile aynı ama ondan daha iyi!

Çinli üreticilerin son yıllarda büyük satış rakamlarına ulaşması ve bu noktada global pazarda da adını duyurmaları ile birlikte büyük üreticilerin de çok daha emin adımlar attıklarına şahit oluyoruz. Çinli üreticiler neyi iyi yapıyor derseniz bu soruya birçok cevap verebiliriz ama en önemli özellikleri iyiyi fazla da geliştirmeye çalışmıyorlar. Bunu hem Oppo’da, hem Meizu’da hem de Ulefone gibi üreticilerde görebiliyoruz. Bugün ortaya çıkan bir görsel ve yeni görüntüler Galaxy S8 klonu gibi duran Ulefone F2 ile ilgili detayları ortaya çıkardı.

Ulefone F2

Ulefone F2 Teknik Özellikleri ile Galaxy S8’den Çok Daha İyi

Telefonun 5,7 inç Full HD bir ekranı olacağını hatırlatalım. Tasarım ve arayüz olarak neredeyse Galaxy S8 ile birebir aynı olan telefonun asıl tasarımsal farkının arka tarafta olduğunu görüyoruz. Arkada Honor 9‘dan alınmış çift kamera lensi ise telefon için “Galaxy S8’e çok benziyor ama sanki daha iyisi” yorumlarının yapılmasına sebep oluyor. Telefonun en önemli farklarından birisi ise Infinty Ekran ve 8GB RAM gücüne sahip olması. Bu da Galaxy S8’den daha iyi bir performansın ortaya konulacağını bizlere ispat ediyor. Ulefone F2‘nin fiyatı henüz belli değil ama global pazarda satışa sunulursa büyük ses getireceğini söyleyebiliriz…

Samsung 2017 ikinci Çeyrek Sonuçları Açıklandı!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.