Akıllı Telefon Temmuz 7, 2017 4:56

HTC dört kameralı bir telefon hazırlıyor! İşte ilk görüntüler

HTC dört kameralı bir telefon hazırlıyor! İşte ilk görüntüler

Görünüşe bakılırsa HTC dört kameralı bir telefon hazırlıyor. Şirketin bir süredir Ocean Life kod adlı bir telefon hazırladığı haberleri zaten geliyordu. Ortaya çıkan görüntülerin söz konusu modele ait olup olmadığı henüz bilinmiyor, ancak Weibo aracılığıyla yayınlanan sızıntılar telefonun oldukça iddialı bir tasarıma sahip olduğunu gösteriyor.

HTC dört kameralı bir telefon

HTC dört kameralı bir telefon mu hazırlıyor?

Ön bölümde iki ve arka bölümde iki kameraya sahip telefonun yan tarafında ekran çerçeveleri bulunmuyor. Alt ve üst çerçeveler ise oldukça ince tutulmuş. Ekran üst kısmında uygulama kısayollarını gösteren ikinci bir ekran göze çarpıyor.

İlk bilgileri kısa süre önce ortaya çıkan Ocean Life kod adlı orta segment telefonun böyle iddialı bir tasarıma sahip olup olmadığı noktasında açıkçası kuşkularımız var. Telefonun başlıca özelliklerini hatırlayacak olursak; 5.5 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü Super LCD5 ekran, sekiz çekirdekli Snapdragon 660 işlemci, 16 megapiksel arka kamera, 16 megapiksel ön kamera, Bluetooth 5.0, 2.600 mAh büyüklüğünde pil, Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi, Sense 9.0 kullanıcı arayüzü, Edge Sense ve HTC USonic.

Nokia 3 Kutu Açılışı! Türkiye’de bir ilk daha…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.