Akıllı Telefon Temmuz 5, 2017 11:58

HTC U11 yeni bir güncelleme daha aldı!

HTC U11 yeni bir güncelleme daha aldı!

Yaklaşık bir aydır satışta olan HTC U11 yeni bir güncelleme daha aldı. Gün içerisinde başlayan yeni güncelleme Google’ın haziran ayında işletim sistemine dahil ettiği güvenlik düzeltmelerini içeriyor. OTA  (şebeke) aracılığıyla dağıtımı sağlanan güncelleme ayrıca kamera tarafında iyileştirmeler ve genel sistem geliştirmeleri içeriyor.

HTC U11 yeni bir güncelleme aldı

Kullanıcılardan gelen bilgilere göre kamera uygulaması ya da telefonun kullanıcı arayüzünde herhangi bir değişiklik göze çarpmıyor. Güncelleme kapsamında sağlanan geliştirmelerin kamera altyapısında olduğunu söyleyebiliriz. Yeri gelmişken HTC U11 modelinin 12 megapiksel çözünürlüklü arka kamerası ünlü kamera test sitesi DxOMark’tan 90 puan alarak zirvenin yeni sahibi olmuştu.

HTC U11 yeni bir güncelleme

HTC U11 henüz ülkemize resmi olarak giriş yapmadı. Ancak telefonu yurt dışından temin ettiyseniz “Ayarlar> Yazılım güncellemeleri hakkında> Şimdi denetle” yolunu izleyerek 295.17 MB büyüklüğündeki yeni yazılımı indirebilirsiniz.

Nokia 2, Nokia 7 ve Nokia 8 geliyor! Peki ya Nokia 9?

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.