Akıllı Telefon Temmuz 3, 2017 11:30

Xperia Concept! İşte Sony hayranlarının görmek istediği akıllı telefon

Xperia Concept! İşte Sony hayranlarının görmek istediği akıllı telefon

Xperia telefon kullanan ya da kullanmayan birçok kişi artık Sony’nin akıllı telefonlarda yeni bir tasarım anlayışına geçiş yapması gerektiğini dile getiriyor. Yıllardır makyajdan geçen OmniBalance tasarımı artık kullanıcıların pek de ilgisini çekmediğini ve sıradanlaştığını görüyoruz. YouTube aracılığıyla yayınlanan yeni bir Xperia Concept videosu birçok Sony hayranın görmek istediği tasarımı gözler önüne seriyor.

Xperia Concept

3D sanatçısı Sabre Kchikech tarafından oluşturulan videoda iki tarafı neredeyse çerçevesiz bir tasarım sunan bir Xperia telefona yer veriliyor. OmniBalance tasarımı önemli ölçüde hassaslaştıran telefonda tamamı metalden oluşan bir kasa kullanılıyor. Alt ve üst çerçevelerin biraz daha azaltılmasıyla şık görünümlü bir telefonun ortaya çıkacağı aşikar.

Sony’ye ekran üreten önemli kuruluşlardan biri olan Japan Display halihazırda 18:9 formatına sahip ekran üretimine başladığını geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Bu gelişme zaten ince ekran çerçeveli Xperia telefonların yolda olduğunu gösteriyor. Yeni ekran formatının bu yıl IFA tanıtılacak modellerde kullanılıp kullanılmayacağı şu an için bilinmiyor. Konsept video hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Editörün Notu: Lütfen reklamlara tıklayarak bize destek olunuz…

Galaxy Note Fan Edition (Yeni Galaxy Note 7) tanıtıldı

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.