Mobil Haziran 28, 2017 20:21

Vivo Ekrandan Parmak izi Okuma Sensörü İşte Böyle Çalışıyor!

Vivo Ekrandan Parmak izi Okuma Sensörü İşte Böyle Çalışıyor!

Akıllı telefonların şehir efsanesi haline gelen ekrandan parmak izi okuma sensörü hikayesinde artık sona geldik. Samsung’un Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ta sunamadığı ekrandan parmak izi okuma teknolojisinde hiç beklenmeyen bir üretici mutlu sona ulaştı. Vivo Ekrandan Parmak izi okuma sensörünü kullanan ilk üretici oldu. Daha önce global pazarda Full HD ekranı da ilk kullanan üretici neden dünyanın en büyük dördüncü üreticisi konumuna yükseldi bunu aşağıdaki videoyu görünce daha net anlıyoruz.

Vivo Ekrandan Parmak izi Okuma Nasıl Çalışıyor?

Vivo, parmak izi okuma sensörü noktasında büyük üreticilerin yapamadığını yapıyor ve ekrandan parmak izi okumasının gerçekleştiği yeni telefonunu pazara sunmaya hazırlanıyor. Kısa süre içinde Samsung ve Apple’ın da bu teknolojiyi yeni telefonlarında kullanıcılara sunacağını düşünüyoruz. Şimdi arkanıza yaslanın ve bu teknolojinin nasıl çalıştığına yakından bakın…

 

Huawei Honor Maya görüntüsü ve özellikleri sızdı

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.