Akıllı Telefon Haziran 28, 2017 5:15

OnePlus 5 için bir güncelleme daha yayınlandı

OnePlus 5 için bir güncelleme daha yayınlandı

OnePlus 5 için bir güncelleme daha yayınlandı. Telefon satışa sunulduktan sadece birkaç gün sonra ikinci yazılım güncellemesini aldı. Şirket kullanıcılar tarafından rapor edilen sorun ve hataları kısa süre içerisinde çözüme kavuşturarak önemli bir iş gerçekleştirdi diyebiliriz.

OnePlus 5 için bir güncelleme

Telefonu OxygenOS 4.5.2 sürümüne yükselten güncelleme 54 MB büyüklüğünde ve OTA (şebeke) üzerinden kullanıcılarla buluşmaya başladı. Wi-Fi sinyali sorunu, Google Çeviri uygulamasında karşılaşılan bir hata ve genişletilmiş ekran görüntüsü özelliğinde bir düzeltme sunan güncelleme ayrıca sistem, kamera uygulaması kararlılığı ve otomatik parlaklık ayarı için ince ayarlar ve iyileştirmeler getiriyor.

OnePlus’ın yeni nesil telefonun için yakın zamanda bir güncelleme daha yayınlanması bekleniyor. Yeni güncellemeyle birlikte  OnePlus 5 4K video kayıt modunda EIS (Elektronik Görüntü Sabitleme) özelliğine kavuşacak.

iPhone 8 üretim sıkıntısıyla boğuşuyor

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.