Ana sayfa » Mobil » YouTube rekor izlenme rakamlarına ulaştı!

YouTube rekor izlenme rakamlarına ulaştı!

YouTube rekor izlenme rakamlarına ulaştı!

Hayatımızın en önemli parçalarından birisi olan YouTube, bizim de internet sitesi olarak sizlere ulaşabildiğimiz en önemli platformların başında geliyor. Hem canlı yayınlar hem de inceleme videoları ile karşınıza çıkabildiğimiz bu arena kullanıcıların her gün daha da fazla YouTube kullanmasına sebep oluyor. Şahsen biz müziği bile canlı yayınlar ile YouTube üzerinden dinliyoruz. YouTube’un CEO’su Susan Wojcicki yaptığı açıklama ile YouTube rekor izlenme sayılarına ulaştığını belirtti ve gelecek ile ilgili oldukça olumlu konuştu.

YouTube rekor İzlenme Rakamları ile Gözünü Nereye Çevirdi?

En ufak bir şey alırken bile Youtube araması ve kullanıcı deneyimini aradığımız bu platform Google Chromecast’in pazara sunulması ile birlikte de bambaşka bir konuma geldi. Kısa süre içinde Netflix benzeri bir platforma benzeyeceğini düşündüğümüz Youtube’nin bizlere neler sunacağını oldukça merak ediyoruz. Lütfen Volkan MANAV Youtube Kanalını Takip Edin!

WhatsApp yeni bir özelliğe daha kavuşuyor

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.