Ana sayfa » Mobil » LG X Power 2 satışa sunuluyor fiyat belli oldu!

LG X Power 2 satışa sunuluyor fiyat belli oldu!

LG X Power 2 satışa sunuluyor fiyat belli oldu!

LG’nin başarılı olamadığı bir yer varsa o da sanırız orta segment pazarıdır. Amiral gemisi pazarında da birçok sorun yaşayan LG’nin orta segmentte başarılı olamaması aslında böyle bir markanın da ilk onda yer almamasının en büyük sebeplerinden birisidir. Samsung ya da Huawei bu pazarda ilk üçte bulunuyorsa bu tamamen orta segment pazarında başarılı oldukları içindir. Orta segment pazarında başarı arayan Güney Koreli üretici ise yeni nesil LG X Power 2 ile karşımıza çıktı. Bugün ise gelen bilgiler LG X Power 2 satışa sunulduğunu ortaya koydu.

LG X Power 2

LG X Power 2

LG X Power 2 satışa Sunuluyor!

LG’nin Kanada’da bugün satışa sunduğu telefonun fiyatının GSM Operatörlerine göre farklılık gösterdiğini belirtelim ama ortalama 249 dolarlık fiyatıyla LG X Power 2 oldukça dikkat çekici bir noktada. 4500 mAh pil gücü ile rakkiplerine meydan okuyan telefonun ülkemiz pazarına da 1099 TL’den giriş yapacağını düşünüyoruz…

LG K10 Android Nougat Güncellemesi Ne Zaman Geliyor?

 

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.