19 Ocak 2020 Pazar
Ana sayfa » Akıllı Telefon » Galaxy Note 8 ekran tarafında sürpriz yapacak
Galaxy Note 8 ekran tarafında sürpriz yapacak

Galaxy Note 8 ekran tarafında sürpriz yapacak

Geçtiğimiz günlerde Güney Koreli kaynaklarca Galaxy Note 8’in Galaxy S8+ modeline kıyasla daha büyük bir ekrana sahip olacağı yönünde bir rapor yayınlandı. İlk bilgiler Note 8’in 6.3 inç büyüklüğünde 18.5:9 formatına sahip 1440 x 2960 piksel çözünürlüklü Infinity Super AMOLED ekrana sahip olacağı yönünde. Yayınlanan son görüntüye bakıldığında ise Galaxy Note 8 ekran tarafında bir sürprizin yaşanacağını gösteriyor.

Galaxy Note 8 ekran

Galaxy Note 8 ekran

Galaxy S8 serisine göre daha oval ekran köşelerine sahip olacak Note 8’de ekran sadece büyük olmayacak. Telefon aynı zamanda daha büyük bir ekran / kasa oranı sunacak. Weibo aracılığıyla yayınlanan alt bölümdeki görüntüde Galaxy Note 8’de alt ve üst çerçevelerin Galaxy S8 modellerine göre daha ince olduğu görülüyor.

Galaxy Note 8 özellikleri

Ağustos ortasında New York’ta düzenlenecek bir etkinlik kapsamında tanıtılması beklenen Galaxy Note 8’de  Snapdragon 836 işlemci, 6 GB RAM, gelişmiş S-Pen kalem özellikleri, iris tarayıcısı, 3x optik yakınlaştırma gerçekleştiren çift arka kamera (12 MP + 13 MP), stereo hoparlör, suya ve toza karşı dayanıklı kasa ve Android 7.1.1 öne çıkan özellikler olacak.

Asus ZenFone Pegasus 4A özellikleri, fiyatı ve görüntüsü