Ana sayfa » Akıllı Telefon » Galaxy Note 8 ekran tarafında sürpriz yapacak

Galaxy Note 8 ekran tarafında sürpriz yapacak

Galaxy Note 8 ekran tarafında sürpriz yapacak

Geçtiğimiz günlerde Güney Koreli kaynaklarca Galaxy Note 8’in Galaxy S8+ modeline kıyasla daha büyük bir ekrana sahip olacağı yönünde bir rapor yayınlandı. İlk bilgiler Note 8’in 6.3 inç büyüklüğünde 18.5:9 formatına sahip 1440 x 2960 piksel çözünürlüklü Infinity Super AMOLED ekrana sahip olacağı yönünde. Yayınlanan son görüntüye bakıldığında ise Galaxy Note 8 ekran tarafında bir sürprizin yaşanacağını gösteriyor.

Galaxy Note 8 ekran

Galaxy Note 8 ekran

Galaxy S8 serisine göre daha oval ekran köşelerine sahip olacak Note 8’de ekran sadece büyük olmayacak. Telefon aynı zamanda daha büyük bir ekran / kasa oranı sunacak. Weibo aracılığıyla yayınlanan alt bölümdeki görüntüde Galaxy Note 8’de alt ve üst çerçevelerin Galaxy S8 modellerine göre daha ince olduğu görülüyor.

Galaxy Note 8 özellikleri

Ağustos ortasında New York’ta düzenlenecek bir etkinlik kapsamında tanıtılması beklenen Galaxy Note 8’de  Snapdragon 836 işlemci, 6 GB RAM, gelişmiş S-Pen kalem özellikleri, iris tarayıcısı, 3x optik yakınlaştırma gerçekleştiren çift arka kamera (12 MP + 13 MP), stereo hoparlör, suya ve toza karşı dayanıklı kasa ve Android 7.1.1 öne çıkan özellikler olacak.

Asus ZenFone Pegasus 4A özellikleri, fiyatı ve görüntüsü

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.