14 Aralık 2019 Cumartesi
Xiaomi Mi 6 Silver Edition üretilemeyecek mi?

Xiaomi Mi 6 Silver Edition üretilemeyecek mi?

Xiaomi, en son amiral gemisi Mi6 ile Android ekosisteminin en çok konuşulan telefonlarından biris oldu. İlk nesil OnePlus One imajı bırakan telefon Çinli karaborsacıların da ekmeğine yağ sürdü. Global pazarda satışa sunamayacağı ve adetli üretmeyeceği bir telefonu 360 dolar gibi bir fiyatla pazara sunmaya çalışan ama dediğimiz gibi sadece karaborsada bulunabilen telefonları biz de almak istedik ama karaborsacıların sürekli fiyat arttırmasından dolayı da bu işten soğuduk ve vazgeçtik. Mi6 lansmanında tanıtılan Xiaomi Mi 6 Silver Edition ise üretim zorluklarından dolayı henüz satışa sunulmadı.

Xiaomi Mi 6 Silver Edition Açık Arttırmada Satışa Sunuldu!

Mühendisilik ürünü olarak gördüğümüz ve satışa sunulmayacağına da inandığımız Mi 6 Silver Edition Çinli uyanıklar tarafından açık arttırmaya sunuldu ve şu anda telefonun fiyatı 2492 dolara kadar da yükseldi. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre üretimsel zorunluluklar Silver modelinin pazara çıkması önündeki en büyük engel.

Peki adama sormazlar mı? Arkadaş, satışa sunamayacağın telefonun tanıtımını neden yapıyorsun diye? Çinli pazarlama taktiği de bu olsa gerek; öyle değil mi?

Xiaomi Bavul Ticaretine Başladı!