Ana sayfa » Akıllı Telefon » Samsung yeni bir güncelleme dalgası başlattı

Samsung yeni bir güncelleme dalgası başlattı

Samsung yeni bir güncelleme dalgası başlattı

Samsung yeni bir güncelleme dalgası başlattı. Mobil dünyasının lider üreticisi üst, orta ve giriş seviyesi birçok Galaxy marka akıllı telefon için haziran ayı güvenlik güncellemesini dağıtıma sunmayı sürdürüyor. SamMobile sitesinde yer alan haberlere göre Samsung güncelleme dalgasına bu defa 2017 model Galaxy A5, Galaxy A7 ve Galaxy J5 modellerini dahil etti.

Samsung yeni bir güncelleme dalgası başlattı

Galaxy A5 (2017) veya Galaxy A7 (2017) sahibiyseniz telefonunuz için haziran ayı güvenlik güncellemesi dağıtıma sunuldu. Performans artışı, kararlılık ve çeşitli hata düzeltmelerinin yer verildiği yeni yazılım Samsung ve Google’ın işletim sistemine dahil ettiği en son güvenlik yamalarını içeriyor.

Samsung yeni bir güncelleme

Samsung yeni bir güncelleme

Samsung ayrıca çiçeği burnunda telefonlarından Galaxy J5 2017 için de ilk güncellemeyi dağıtıma sundu. J530FXXU1AQF5 yapı numarasına sahip olan ve 23 MB büyüklüğünde olan güncelleme haziran ayı güvenlik iyileştirmelerinin yanında sistem kararlılığı getiriyor.

Tüm telefonlar için yayınlanan güncellemeler kademeli olarak dağıtılıyor ve kısa süre içerisinde birçok pazarda kullanıma sunulacak. Dilerseniz Ayarlar menüsünden güncellemeleri sorgulatabilirsiniz.

OnePlus 5 ve Galaxy S8 hangisi daha hızlı şarj oluyor?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.