Ana sayfa » Akıllı Telefon » LG V30 görüntüleri sızdırıldı! İşte merakla beklenen telefon

LG V30 görüntüleri sızdırıldı! İşte merakla beklenen telefon

LG V30 görüntüleri sızdırıldı! İşte merakla beklenen telefon

Bir süredir mobil dünyasının gündeminden düşmeyen LG V30 cephesinden bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu defa LG V30 görüntüleri Çinli kaynaklarca ortaya çıkarıldı. Yayınlanan görüntülere bakıldığında LG V30’un LG G6’ya benzer bir tasarıma sahip olduğu görülüyor. Ancak iki telefon arasında görünüm noktasında ayırt edici noktalar da yok değil.

LG V30 görüntüleri

LG V30 görüntüleri

18:9 ekran formatı sayesinde oldukça ince ekran çerçevelerine sahip olacak telefonda ikinci ekran bir kez daha ana ekranın üzerine konumlandırılmış. Buradaki önemli detay ise kameranın ikinci ekran üzerinde yer alması. Benzer bir kamera yerleşimini Essential Phone modelinde görmüştük.

Son dönemdeki iddiaların aksine LG V30’da bir ön kamera yer alıyor. Arka bölümde ise son dönem üst segment LG telefonlarından alıştığımız üzere çift kamerayı bir kez daha göreceğiz. Kameralar ayrıca çift LED flaş ile destekleniyor. Kamera modülünün hemen altında ise parmak izi sensörü görülüyor. Telefonun alt bölümünde hoparlör çıkış, USB Type-C bağlantı noktası ve 3.5 mm kulaklık girişi yer alıyor.

Xperia X ve X Compact Android 7.1.1 güncellemesi yayınlandı

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.