Android Haziran 22, 2017 4:58

Google Play Store yenilendi! Yeni sürümü hemen yükleyin

Google Play Store yenilendi! Yeni sürümü hemen yükleyin

Google, Android 2.1 ve daha önceki sürümleri kullanan cihazlarda Android Market desteğini 30 Haziran itibariyle sonlandıracak. Arama motoru devi bir yandan da mevcut uygulama indirme mağzası Play Store için güncellemeler yayınlamayı sürdürüyor. Google Play Store yenilendi. Son güncelleme uygulama mağazasına neler getiriyor?

Haziran başında yayınlanan bir güncellemeyle Play Store 7.9.52 numaralı sürüme yükseltilmişti. Google bu defa uygulamayı 7.9.80 numaralı sürüme yükseltiyor. Sürüm numarasına bakıldığında güncellemenin ufak çaplı olduğunu ve fark edilir bir değişiklik getirmediği görülüyor. Google’ın bunun yerine uygulama altyapısında iyileştirmeler yaptığı tahmin ediliyor.

Google Play Store yenilendi! Hemen indir

Bir süredir olduğu gibi Google Play Store’un yeni APK dosyasını sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Otomatik sistem güncellemesini beklemeden dilerseniz 7.9.80 numaralı sürüme ait Play Store’u yükleyebilirsiniz.

Google Play Store yenilendi

“Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Daha önceki sürüm numaralarından birine sahipseniz mevcut güncellemeyi indirmenizi öneririz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Play Store 7.9.80 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın.

GOOGLE PLAY STORE V7.9.80.APK İNDİR

 

Galaxy S7 ve S7 edge güncelleme aldı

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.