Akıllı Telefon Haziran 16, 2017 7:32

HTC U11 rekor kırarak başladı!

HTC U11 rekor kırarak başladı!

Tayvanlı teknoloji devi HTC için işler son dönemde pek iyi gitmedi. Bunun sebeplerinin yanlış ürünle ve yanlış fiyatlandırma olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Samsung’un 3 yıl önce vazgeçtiği arka kamera tasarım anlayışını bu yıl HTC U Ultra ile hayatımıza sokmaya çalışan üreticinin sanırız bugüne kadar yaptığı en başarısız girişimlerden birisi U Play oldu. Bundan ders alan ve farklı bir yol çizmek isteyen HTC, geçtiğimiz ay bizleri yeni nesil amiral gemisi U11 ile tanıştırdı. HTC U11 telefon kullanım alışkanlığımızı ciddi anlamda değiştirebilecek bir telefon gibi görünüyor. Zira Squeeze adı verilen telefonun her iki yanında bulunan çerçevelerine bastırılarak farklı bir tuş kombinasyonu sunan HTC U11 rekor kırarak satışa başladı.

HTC U11 rekor Kırarak HTC 10 ve One M9’u Geride Bıraktı!

Şirketten resmi bir açıklama gelmese de yapılan ilk yorumlar ve bilgilendirmeler HTC U11’in rekor kırarak selefleri HTC 10’dan da HTC One M9’dan da daha fazla ön sipariş aldığını gösteriyor. HTC fiyat politikasını doğru yapabilirse “kendi segmentinde” bu yılın amiral gemisini bizlere sunmuş olabilir…

 

HTC U 11 Ön Değerlendirme

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.