Ana sayfa » Donanım » Yenilenmiş Alienware ve Dell Inspiron 15 ile Tanışın

Yenilenmiş Alienware ve Dell Inspiron 15 ile Tanışın

Yenilenmiş Alienware ve Dell Inspiron 15 ile Tanışın

Dell’in CES 2017’de tanıttığı yeni nesil Alienware ve Dell Inspiron 15 yüksek donanımın yanı sıra malzeme kalitesi ve işçiliği ile de öne çıkıyor. Oyuncu bilgisayarı diye satılan birçok laptop modelinin malzeme kalitesi tarafında hayal kırıklığı yaratması kullanıcıların bu noktada farklı arayışlara yönelmesini sağlıyor. İşinizde yüksek performanslı bir bilgisayar kullanmak zorundaysanız (ki biz öyleyiz) ve hem performans, hem tasarım, hem de malzeme kalitesi istiyorsanız yenilenmiş Alienware ve Dell Inspiron 15 tam sizin bilgisayarınız olabilir.

Alienware ile birinci sınıf oyun deneyimi

Alienware, yüksek performans ve birinci sınıf PC oyun ekipmanı isteyen oyuncuların gereksinimlerini karşılıyor. Hepsiburada.com üzerinden 8,299 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’deki kullanıcılarla buluşan yeni Alienware’ler, sanal gerçeklik ile oyuncuların deneyimini en üst seviyeye taşıyor.

  • 4K oyun, sanal gerçeklik (VR) ve en yeni PC oyunlarının amansız talepleri için geliştirilmiş Alienware, yüksek performanslı özel oyun markası olarak rakiplerinden farklılaşıyor. Alienware serisi, VR ve 12k-kapasiteli ekipmanların yanı sıra mühendislik harikası, VR uyumlu yeni dizüstü bilgisayarları içeriyor.
  • Yeni 7. Nesil Intel Core işlemciler, yeni NVIDIA grafik kartları ve eklenen SSD teknolojisi ile Alienware, yeni yılda performansını yükseltiyor.

Dell Inspiron 15 7000 Series (Model 7567)

Dell Inspiron 15 Gaming: Her oyuncuya özel çözümler

Dell’in, herkes için oyun konseptiyle portföyüne eklediği yeni Inspiron Gaming serisi, oyunculara daha makul bir fiyat aralığında ve kutudan çıktığı gibi oyuna hazır sistemler sunuyor. Dell Inspiron Gaming serisi, uygun fiyatlarla Vatan ve Hepsiburada.com’da tüketicilerle buluşuyor.

  • Özel ön ve arka termal çıkışlar, ikili fan, büyük boy borular ve ısı eşanjörleri, kesintisiz uzun oyun seansları için her bir bileşeni serin tutmakla görevli
  • 7. nesil Intel dört çekirdekli işlemciler ve aralarında NVIDIA GeForce GTX 1050 ile 1050Ti’nin de bulunduğu NVIDIA Pascal grafik kartlarıyla gerçekçi gölgelere, dokulara ve efektlere sahip keskin ve detaylı oyun görüntüleri sağlıyor
  • Işık yansımasını önleyen ultra yüksek çözünürlüklü ekran ise çok ışıklı ortamlarda bile netlik sunuyor.
  • Waves MaxxAudio Pro, dizüstü bilgisayarın hoparlör bölmelerinden ve derin bas hoparlöründen en iyi şekilde yararlanan ses kontrolü ve ayarı sağlayarak, müzik ve video parçalarına göz alıcı bir boyutluluk kazandırıyor
  • 74 WHr¹ güce sahip derin yedek pil, şarj aralarında oyuncuları daha uzun süre oyunda tutuyor veya daha fazla art arda izleme olanağı sağlıyor

Huawei Apple ‘ı ilk kez tahtından indirdi

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.