Akıllı Telefon Haziran 8, 2017 4:41

OnePlus 5 fiyatı belli oldu! Telefon hakkında son gelişmeleri aktarıyoruz

OnePlus 5 fiyatı belli oldu! Telefon hakkında son gelişmeleri aktarıyoruz

Tanıtım tarihinin ardından OnePlus 5 fiyatı da netlik kazandı. 20 Haziran’da tanıtılacak üst segment akıllı telefon bir gün sonra raflardaki yerini alacak. Telefonun fiyatına gelince; Facebook aracılığıyla paylaşılan bir bilgi notu OnePlus 5 akıllı telefonun fiyatını ortaya çıkardı.

OnePlus 5 fiyatı

OnePlus 5 fiyatı açıklandı

OnePlus forumunda Finlandiya’da gerçekleşecek bir müzik festivaline yönelik bir yarışmadan söz ediliyor. Yarışmada dereceye girenlere 948 € değerinde 2 adet VIP bilet ve bir adet OnePlus 5 akıllı telefon ödülleri verilecek. VIP biletlerin fiyatı 398 € iken telefonun fiyatının ise 550 € olduğu belirtildi. OnePlus bu durumda Avrupa’da birçok ülkede 550 € fiyattan listelenecek. OnePlus 3T halihazırda Finlandiya’da 439 € fiyattan satışa sunulmakta.

OnePlus 5 fiyatı

5.5 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü optik AMOLED ekrana sahip olacak telefona Snapdragon 835 işlemcisi güç verecek. 6 GB ve 8 GB RAM’in yer verileceği telefonda ayrıca 64 GB / 128 GB / 256 GB dahili depolama, Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi, 12 megapiksel çift arka kamera, 8 megapiksel ön kamera ve parmak izi sensörü yer alacak.

Huawei Magic Live: Huawei yeni bir arayüz geliştiriyor

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.