Akıllı Telefon Haziran 7, 2017 5:15

OnePlus 5 yeni görüntüleri iPhone 7 Plus’ı hatırlatıyor

OnePlus 5 yeni görüntüleri iPhone 7 Plus’ı hatırlatıyor

OnePlus 5 yeni görüntüleri telefonun tasarım dili itibariyle iPhone 7 Plus modeline bir hayli benzeyeceğini, hatta neredeyse ikiz kardeşi gibi görüneceğini gösteriyor. Gizmo China ve Android Police sitelerinin ortaya çıkardığı yeni görüntülerde OnePlus 5 çift arka kamera LED flaş ve genel görünüm noktasında iPhone 7 Plus gibi görünecek. Önden bakıldığında da yine benzer tasarımın OnePlus 5’te kullanılacağını söylemek mümkün. Bakalım Apple bu tasarım sonrası OnePlus firmasıyla bir mahkeme süreci yaşayacak mı?

OnePlus 5 yeni görüntüleri

OnePlus 5 yeni görüntüleri yayınlandı

Tasarım detaylarının yanında OnePlus 5 modeline ait merakla beklenen bir gelişme daha nihayet belli oldu. Şirket amiral gemisi lakaplı merakla beklenen telefonun 20 Haziran tarihinde resmen açıklanacağını duyurdu.

Başlıca teknik özelliklere gelince; OnePlus 5 modelinde 5.5 inç Quad HD Optik AMOLED ekran, Snapdragon 835 işlemci, 6 GB / 8 GB RAM, 64 GB / 128 GB / 256 GB dahili depolama, Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi, 12 megapiksel çift arka kamera, 8 megapiksel ön kamera ve parmak izi sensörü başlıca özellikler olacak.

WhatsApp üç yeni özelliğe kavuştu!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.