Akıllı Telefon Haziran 4, 2017 5:34

HTC U 11 tanıtım videoları yayınlandı

HTC U 11 tanıtım videoları yayınlandı

HTC çiçeği burnuna tepe modeli HTC U 11 için iki yeni tanıtım videosu yayınladı. HTC U 11 tanıtım videolarında telefonun dikkat çeken bazı özellikleri ön plana çıkarılıyor. Bunların başında tasarım özellikleri geliyor. Ön ve arka bölümde 3D cam teknoloji kullanılan telefon her açıdan ince ve zarif bir görünüm sunuyor.

Tanıtım videosunda öne çıkan bir diğer özellik Edse Sense. Sıkmaya duyarlı ekran çerçeveleri yeni bir kullanım deneyiminin önünü açıyor. Bu işlemi yaparak telefonda kamera açma, fotoğraf çekme ve sesli asistanı devreye koyma gibi işlemler gerçekleştirilebiliyor.

HTC U 11 tanıtım

Suya ve toza karşı dayanıklı bir kasanın yer verildiği telefon ses yetenekleriyle de dikkat çekiyor. HTC U 11 aktif gürültü önleme ve kişisel duyularına göre ses ayarlama özelliğini bir arada sunan HTC USonic kulaklıklarla geliyor. Daha gelişmiş BoomSound Hi-Fi hoparlörlere sahip telefonda ayrıca dört mikrofon ve “Akustik Fokus” özelliğini bir arada kullanan 3D ses kayıt özelliği de yer alıyor.

Telefon kamera yetenekleriyle de dikkat çekmeyi başarıyor. HTC U 11 ünlü fotoğraf inceleme sitesi DxOMark’tan bugüne kadar ki en yüksek puanı (90) almayı başardı. HTC U 11 tanıtım videolarına alt bölümden göz atabilirsiniz.

Samsung Nougat güncelleme yol haritası

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.