Android Güncelleme Haziran 4, 2017 15:39

Google Play Store yeni sürüm nasıl yüklenir?

Google Play Store yeni sürüm nasıl yüklenir?

Google Play Store yeni sürüm nasıl yüklenir? Google’ın Android işletim sistemi resmi uygulama mağazası Play Store’u geliştirme çalışmaları sürüyor. 7.8.16 numaralı sürüm ile uygulama mağazasının simgesini değiştiren Google son olarak ise bildirim ayarlarında önemli bir değişikliği kullanıma sundu. İlgili habere buradan göz atabilirsiniz.

Google Play Store yeni sürüm APK dosyası yükleme

Arama motoru devi uygulama mağazasını geliştirme çalışmalarını sürdürüyor. Biz de her güncelleme sonrası en güncel Play Store sürüme ait APK dosyasını sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Play Store son olarak 7.9.30 numaralı sürüme yükseltildi. Son sürüme yükseltilen mağazada gözle görülür bir değişikliğin olmadığını belirtelim. Ancak uygulama altyapısında iyileştirmeler yapıldığı tahmin ediliyor.

Google Play Store yeni sürüm

“Play Store> Ayarlar> Play Store sürümü” yolunu izleyerek mağazanın sürüm numarasına göz atabilirsiniz. Daha önceki sürüm numaralarından birine sahipseniz mevcut güncellemeyi indirmenizi öneririz.

Alt bölümdeki link aracılığıyla Play Store 7.9.30 numaralı sürüme ait APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.  Yükleme işlemi öncesi Ayarlar> Güvenlik >  Bilinmeyen kaynaklar sekmesini aktif duruma getirmeyi unutmayın.

GOOGLE PLAY STORE V7.9.30.APK İNDİR

360 N6 : 8 GB RAM’e sahip telefon! Üstelik sadece 890 lira

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.