Akıllı Telefon Haziran 3, 2017 6:13

OnePlus 5 sızıntıları devam ediyor!

OnePlus 5 sızıntıları devam ediyor!

OnePlus 5 sızıntıları gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde kutu tasarımı oylamaya sunulan telefonun bu defa kamera ve pil detayları netlik kazandı. Android Authority sitesinin ortaya çıkardığı görüntüler OnePlus 5’de çift arka kameranın yer alacağını onayladı. Bir süredir sızın görüntülerde telefonun çift arka kameraya sahip olacağı zaten görülüyordu. Ancak söz konusu kamera sensörlerinin dikey mi yatay mı konumlandırılacağı hala netlik kazanmış değil. Ünlü kamera test sitesi DxOMark ile geliştirilen çift arka kameranın neler sunacağı şimdiden merak konusu.

OnePlus 5 sızıntıları

Yayınlanan bir görüntü ayrıca OnePlus 5’te yer alacak pil kapasitesini ortaya çıkardı. OnePlus 3T modelinde 3.400 mAh büyüklüğünde pil kullanan şirket yeni tepe modelinde ise 3.300 mAh’lık bir pile yer verecek.

OnePlus 5’te öne çıkan özellikler ise 5.5 inç Quad HD optik AMOLED ekran, Snadpragon 835 işlemci, 6 GB / 8 GB RAM, 64 GB / 128 GB / 256 GB dahili depolama, Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi, 12 megapiksel çift arka kamera, 8 megapiksel ön kamera ve parmak izi sensörü şeklinde. Son olarak OnePlus 5’in bu ay içerisinde resmiyet kazanması bekleniyor.

Samsung ekran sürekli açık uygulaması Play Store’da yayınlandı

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.