Akıllı Telefon Haziran 2, 2017 13:42

OnePlus 2 kullanıcılarına kötü haber

OnePlus 2 kullanıcılarına kötü haber

Temmuz 2015’te tanıtıldığı dönem büyük ses getiren “amiral gemi katili” lakaplı akıllı telefon OnePlus 2 için yolun sonuna gelinde. Geçtiğimiz günlerde OnePlus 3 ve OnePlus 3T modellerini Android O (8.0) sürümüne yükselteceğini açıklayan OnePlus firması, benzer ancak tersi yönde bir açıklamayı bu defa ikinci nesil akıllı telefonu için yaptı.

OnePlus 2

Şirketten yapılan açıklamaya göre OnePlus 2 için Android 7.0 Nougat güncellemesi yayınlanmayacak. Oysa daha önce şirket cephesinden gelen açıklamalar güncellemenin onaylandığı yönündeydi. Şirketin telefon için güncelleme desteğine dair bir kullanıcıya ilettiği e-posta XDA Geliştiriciler forumunda yayınlandı. OnePlus büyük güncellemeler olmasa da telefon için güvenlik odaklı yazılımlar yayınlamayı sürdürecek.

5.5 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekrana sahip telefon sekiz çekirdekli Snapdragon 810 işlemcisinden güç alıyor. Telefonda bellek birimi 3 GB / 4 GB RAM ve 16 GB / 64 GB dahili depolama şeklindeydi.

 

LG G6 indirim furyası devam ediyor! Fiyat yine düştü

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.