Ana sayfa » Mobil » Samsung Pay Türkiye için Ne Zaman Başlıyor?

Samsung Pay Türkiye için Ne Zaman Başlıyor?

Samsung Pay Türkiye için Ne Zaman Başlıyor?

Akıllı telefonların hayatımızda bu kadar yer teşkil etmesi ve bir noktada hayatımızı kolaylaştırmaması en büyük sorunlardan birisi halindeydi. Geliştirilen navigasyon uygulamaları sayesinde bu sorun bir noktada çözüldü fakat bu da yetersiz değildi. Daha sonra acaba cüzdanımızı cep telefonuna yerleştirebilir miyiz demeye başladık ve Pay yani Ödeme uygulamaları geliştirildi. Bu noktada Apple Pay sanırız en güçlü çözüm ortağı ama Güney Koreli üretici Samsung’ta bu işe yoğun bir mesai harcıyor. Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus lansmanında ülkemiz pazarında da kullanılmaya başlanacağı belirtilen Samsung Pay Türkiye için artık hazır ve kullanıcılarla buluşmak için gün sayıyor.

Samsung Pay Türkiye Pazarına Ne Zaman Giriş Yapacak?

Bu sorunun cevabını hemen verelim zira bize gelen bilgilere göre Samsung Pay, Samsung’un yeni mağazası Samsung Emaar açılışı ile birlikte hizmete sunulacak. Önümüzdeki günlerde ise tüm Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunulacak bu uygulama sayesinde hayatımızda neler değişecek bunu çok yakında öğreneceğiz…

Galaxy Note 5 Nougat güncellemesi Avrupa’da yayınlandı

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.