Mobil Mayıs 31, 2017 8:15

Huawei Panoramik Kamera ile Tanışın

Huawei Panoramik Kamera ile Tanışın

Google’ın kurucusu ve Android İşletim Sisteminin yaratıcısı Andy Rubin yeni nesil telefonu Essential Phone ile karşımıza çıktı. Oldukça gelişmiş özelikler barındıran telefonun detaylarını sizlerle paylaştık ve paylaşmaya da devam edeceğiz. Telefonun en önemli özelliklerinden birisi ise arkasında bulunan mıknatıslı bir aksesuar tutma bölümü oldu. Buradan farklı ürünlerin telefona takılması ve kullanılmasına olanak sağlanıyordu. Özellikle 360 derecelik kamera kullanılması oldukça hoşumuza giden bir özellik oldu. Huawei ise bunu Huawei Panoramik Kamera ile bir adım öteye taşıyor ve sadece Huawei kullanıcılarının değil tüm Type-C bağlantı noktasına sahip Android ekosistemine 360 derece kamera çekimi özelliği getiriyor. 130 dolarlık bu ürünü özellikle sık seyahat edenlere şiddetle öneriyoruz.

Huawei Panoramik Kamera

Huawei, tüm bunların yanında yeni nesil  Huawei Sports Band, Huawei Bluetooth Kulaklık tanıtımı da yaptı. Çinli üretici son yıllarda özellikle aksesuar ve giyilebilir ürünler noktasında büyük bir gelişim gösterdi. Umarız bu ürünler ülkemizde de satılır..

Essential Phone fiyatı ve çıkış tarihi açıklandı!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.