Mobil Mayıs 29, 2017 20:46

OnePlus 5 Kamera Örneği Yayınlandı!

OnePlus 5 Kamera Örneği Yayınlandı!

Android ekosisteminde herkesin yakında bildiği ama telefonlarını kullanmanın birçok kişiye nasip olmadığı OnePlus ilk nesil OnePlus One ile Android dünyasının yaşayan efsanesi haline geldi. Sadece telefonu almak için gerekli davetiyeyi bile günlerce aradığımız OnePlus One’nın devam telefonları ise ilk nesil OnePlus etkisinden oldukça uzak kaldı. Bir yıl içinde 2 adet telefon çıkartmak durumunda kalan . (OnePlus 3 ve OnePlus 3T) üretici yeni nesil amiral gemisi katili telefonu OnePlus 5 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bugün şirketin resmi twitter adresinden paylaşılan bir fotoğraf ise OnePlus 5 Kamera özelliğini gözler önüne serdi.


OnePlus 5 Kamera Örneği Yayınlandı

Yayınlanan fotoğrafta 2 numaralı fotoğrafın OnePlus 5’e ait olduğunu varsayıyoruz ama 1 numaralı fotoğraf hangi telefona ait bunu tam olarak bilemiyoruz. Bu noktada üretici OnePlus 3T’yi bu karşılaştırmaya koymayacaktır diye düşünmekteyiz. Bakalım 1 numaralı fotoğraf hangi telefona ait…

Editörün Notu: Yaptığımız münakaşalar sonrasında 1 numaralı fotoğrafın iPhone 7 Plus’a ait olduğu kararına vardık…

LG G6 İndirim Rüzgarı Başladı!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.