Akıllı Telefon Mayıs 27, 2017 10:02

HTC U 11 kamera örnekleri inanılmaz görünüyor

HTC U 11 kamera örnekleri inanılmaz görünüyor

HTC’nin kısa süre önce resmen duyurduğu tepe modeli HTC U 11 kamera tarafında oldukça iddialı bir telefon. Serinin önceki modeli HTC 10 da keza yine iddialı bir kamera sensörüne sahipti. HTC U 11 modelinin kamerasından yansıyan fotoğraflar, fotoğraf paylaşma ve arşivleme sitesi Flickr’da yayınlandı. Telefonun özellikle düşük ışık çekim kalitesini ortaya koyan fotoğrafların çok iyi olduğunu belirtelim.

HTC U 11 kamera

Fotoğraf örneklerine geçmeden önce HTC U 11 modelinde yer alan kameranın ayrıntılarına kısaca değinelim. Fotoğraf ve video analiz sitesi DxOMark’tan bugüne kadarki en yüksek puanı (90) almayı başaran telefonda 12 megapiksel üçüncü nesil Ultrapiksel sensör yer alıyor. F/1.7 lense sahip olan kamerada piksel boyutu 1.4 mikron iken, kamera 1080p’de 120fps yavaş ve 4K video çekimi gerçekleştirebiliyor. Arka kamerada OIS teknolojisi yer alıyor.

Ön bölümde 16 megapiksel bir kamera karşımıza çıkıyor. Full HD video kaydı gerçekleştiren ön kamera f/2.0 lense sahip ve Ultrapiksel tabanlı.

HTC U 11 kamera örnekleri (Düşük ışık ve gece)

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.