Mobil Mayıs 20, 2017 6:51

HTC Yirminci Yaşını Bir Video ile Kutluyor!

HTC Yirminci Yaşını Bir Video ile Kutluyor!

Tayvanlı teknoloji devi HTC‘yi sadece telefon satıcısı olarak bilebilirsiniz. Oysaki HTC 20 yıl önce kurulan ve yaptığı inovasyonlar ile hayatımıza anlam katmaya çalışan bir üretici. Yanlış ürün yönetimlerinden dolayı istediği başarıyı bir türlü yakalayamayan üretici için son yıllar kabus gibi geçiyor. HTC’nin bu dönemde yaptığı en kötü iş ise kullanıcılarının isteklerini ve beklentilerini dinleyememiş olması. Orta segment pazarına bir türlü ağırlığını koyamayan üretici konu amiral gemisi pazarına geldiğinde ise oldukça iddialı. Geçtiğimiz yıl pazara sunduğu HTC 10 ile Android pazarına hareketlilik ve farklılık getiren HTC Yirminci Yaşını bugün kutluyor. Bu yıl U 11 ile geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen üretici için 2017 kara bulutların dağılacağı yıl olarak gösteriliyor.

HTC U11 güncelleme

HTC Yirminci Yaşını Video ile Kutladı

HTC dün yayınladığı bir video ile 20. yaşını ve bu gelişimi gözler önüne serdi. İlk Android telefon üreticiliğinden dünyanın ilk Full HD ekranlı telefonuna kadar birçok yeniliği bizlerle tanıştıran HTC’nin yeni yaşını kutluyoruz…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.