05 Nisan 2020 Pazar
Ana sayfa » Akıllı Telefon » iPhone SE 2017 modeli sızdırıldı! İşte Apple’ın sürprizi
iPhone SE 2017 modeli sızdırıldı! İşte Apple’ın sürprizi

iPhone SE 2017 modeli sızdırıldı! İşte Apple’ın sürprizi

Geçen yıl mart ayında 4 inç ekrana sahip iPhone SE modelini duyuran Apple görünüşe bakılırsa telefonun devam modeli için kolları sıvamış. Bu yıl mart ayında iPhone SE modelinin depolama seçeneklerini 32 GB ve 128 GB olarak güncelleyen Apple, 16GB’lık modelin üretimini ve satışını durdurdu. Peki gelin şimdi yeni iPhone SE (ya da iPhone SE 2017) hakkında ilk gelen bilgilere bakalım.

iPhone SE 2017 geliyor

Apple 5-9 Haziran tarihleri arasında WWDC etkinliğini gerçekleştirecek. Söz konusu etkinlikte iOS 11 sürümü, yeni macOS sürümü ve Siri tabanlı akıllı bir hoparlörün yanında muhtemelen 2017 model iPhone SE’yi duyuracak. Telefonun ilk görüntüsü bir Weibo kullanıcı tarafından ortaya çıkarıldı.

iPhone SE 2017

iPhone SE 2017

iPhone 7’ye benzer bir tasarıma sahip görünen yeni iPhone SE modelinde arka kapak cam malzemeden oluşacak. LED flaş ise bu defa arka kameranın altına konumlandırılmış. Telefonun donanım tarafında neler sunacağı açıkçası merak konusu. Ancak iPhoe SE modelini hatırlayacak olursak; küçük ekranlı telefon hiç de fena olmayan özelliklere sahipti.

Huawei Nova 2 tanıtım tarihi belli oldu!