Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Bakan Arslan Adil Kullanım Kotası karmaşasına netlik getirdi

Bakan Arslan Adil Kullanım Kotası karmaşasına netlik getirdi

Bakan Arslan Adil Kullanım Kotası karmaşasına netlik getirdi

Bir süredir gündemi meşgul eden AdiL Kullanım Kotası karmaşasından uzak durduğumuzun farkındasınızdır. Ortada o kadar çok bilgi kirliliği vardı ki biz de bu konuda haber ve yorum yapmaktan çekindik. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, bugün katıldığı bir televizyon programında köprüde gişelerin kaldırılması, adil kullanım kotası ve Wikipedia ile ilgili konuştu. Bakan Arslan Adil Kullanım Kotası ile ilgili şu açıklamayı yaptı.

Bakan Arslan Adil Kullanım Kotası Açıklaması ile Yüreklere Su Serpti

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Adil Kullanım Kotası ile ilgili karmaşaya şu sözler ile son verdi.

“Adil kullanım kotası, özellikle insanların kotayı doldurduktan sonra veri hızında düşme oluyordu bu düşmeyi kaldırdık. Ücretler kesinlikle artmayacak. Bakanlık olarak her türlü denetimi yapıyoruz. 1 Mayıs itibarıyla yüzde 10’un üzerinde bir artış sağlandı. İnsanlar bunu kullanmaya başladı. Bunu 1.5 yıllık denemeden sonra tamamen kaldıracağız”

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Wikipedia ile ilgili de Konuştu

Bakan Arsalan  Wikipedia kararı ile ilgili olarak da şu açıkalmada bulundu. “Türkiye, terör örgütü destekçisi olarak gösterilemez. Yanlış bilgileri kaldırsınlar, yayınlara izin verelim” dedi.

Microsoft Windows 10 kullanım oranları ne durumda?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.