Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Opera Messenger WhatsApp desteği ile geliyor

Opera Messenger WhatsApp desteği ile geliyor

Opera Messenger WhatsApp desteği ile geliyor

Birçok kişinin günü bilgisayar başında geçiyor ve bilgisayar kullanımı her geçen gün artıyor. Akıllı telefonumuzda kullandığımız uygulamaların bilgisayarda sadece masaüstü bildirimleri olarak bulunması ise bir hayli can sıkıcı. Bilgisayar kullanım alışkanlığımızı değiştirmek için kolları sıvayan ve sanırız Chrome’un en büyük alternatifi olan Opera bu yılın başında Opera Neon ile karşımıza çıkmıştı. Bugün ise yapılan bir güncelleme ile birlikte Opera Messenger WhatsApp desteğine kavuşmuş olarak karşımıza çıkıyor.

Opera Messenger WhatsApp Desteği ile Atık Her Şey Daha Kolay

Opera yeni güncellemesi ile birlikte kullanıcılarına özellikle Chrome’da yaşamadıkları bir sosyal medya deneyimi sunmayı amaçlıyor. Bir fotoğrafı masaüzerinden tutup uygulamanın üzerine sürükleyip kendi hikayenize de hemen ekleme yapabiliyorsunuz. İşte yeni Opera böyle çalışıyor;

 

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.