Akıllı Telefon Mayıs 3, 2017 4:42

HTC U 11 AnTuTu testinde karşımıza çıktı!

HTC U 11 AnTuTu testinde karşımıza çıktı!

HTC’nin 16 Mayıs’ta duyuracağı üst seviye akıllı telefon HTC U 11 tanıtım tarihi öncesi sızıntılar eşliğinde karşımıza çıkmaya devam ediyor. HTC U 11 AnTuTu kriter testinde ortaya çıktı. Söz konusu sızıntı ile birlikte telefonun bazı başlıca teknik özellikleri bir kez daha onaylanmış oldu.

Tasarım detayları gizemini koruyan telefonda 5.5 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü ekran yer alacak. 4 GB RAM ve 64 GB depolama HTC U 11’in bellek birimini oluştururken, daha önceki raporlar telefonun 6 GB RAM / 128 GB depolama versiyonunun olacağını da gösterdi.

HTC U 11 AnTuTu

Android 7.1.1 Nougat işletim sistemiyle çıkış yapacak akıllı telefona Qualcomm’un sekiz çekirdekli Snapdragon 835 işlemcisi güç verecek. HTC U 11’in kamera özellikleri beklendiği gibi 12 megapiksel arka ve 16 megapiksel ön şeklinde olacak. IP57 suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikası, HTC BoomSound, parmak izi tarayıcısı ve edge Sense telefonda öne çıkan diğer özellikler olacak.

 

Android 7-0 Nougat kullanım oranı açıklandı

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.