Akıllı Telefon Mayıs 1, 2017 5:08

LG G6 mini görüntüleri ortaya çıktı

LG G6 mini görüntüleri ortaya çıktı

LG G6 mini hakkında ilk iddialar geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Son sızıntılarda ise LG G6 mini görüntüleri gün yüzüne çıktı. Abisi LG G6 gibi ince çerçeveli ve 18:9 en-boy oranına sahip bir ekrana sahip olduğu görülen telefonda 5.4 inç büyüklüğünde bir ekran kullanılacak. LG G6’de söz konusu ekran 5.7 inç büyüklüğünde ve Quad HD çözünürlükteydi. Mini modelinde ise çözünürlüğün Full HD olması bekleniyor.

LG G6 mini görüntüleri

LG G6 mini modeliyle orta segmenti hedefleyen LG, telefonun fiyatı makul seviyelerde tutmak adına donanım kısmında kısmalara gidecek. Yine Qualcomm cephesinden bir işlemcinin güç vermesi beklenen telefonda çift arka kamera görünüşe bakılırsa önemli bir detay olarak varlığını sürdürecek.

Cam arka yüzey ve metal gövdenin kullanılacağı telefonda ekran kasa oranı %80 seviyelerinde olacak. Son olarak telefonun yaz döneminde çıkış yapması bekleniyor. LG G6 mini hakkında bilgiler geldikçe aktarmaya devam edeceğiz.

 

LG G6 fiyatı düştükçe düşüyor! Telefonun fiyatı şimdi ne kadar?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.