Mobil Nisan 28, 2017 8:09

6 GB RAM Galaxy S8 Plus modeli global pazara mı açılıyor?

6 GB RAM Galaxy S8 Plus modeli global pazara mı açılıyor?

Akıllı telefon pazarının lideri Samsung, yeni nesil amiral gemisi telefonları Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus‘ı geçtiğimiz hafta itibariyle satışa sundu. Yoğun ilgi gören telefonları bırakın almayı sadece görmek için bile birçok kişinin GSM Operatörlerini ya da teknoloji marketlerini ziyaret ettiklerine şahit oluyoruz. Samsung yeni nesil amiral gemisi modellerinde 6 GB RAM kullanacak diye beklerken Güney Koreli üretici yoluna çift kanal bellek teknolojisine sahip 1866 Mhz hızında çalışan 4 GB gücünde LPDDR4 bellekler ile devam etti. Bu durumda ciddi anlamda eleştirildi. Zira üreticinin kendi ekosistemi içinde zaten 6 GB RAM gücüne sahip telefonu vardı. Çin ve Güney Kore pazarı için geliştirilen 6 GB RAM Galaxy S8 Plus modeli satışa sunmaya hazırlanırken yeni bir haber gündeme bomba gibi düştü.

6 GB RAM Galaxy S8 Plus Global Pazarda Satışa Sunulacak mı?

Yayınlanan bir habere göre Samsung, 6 GB RAM gücüne sahip Galaxy S8 Plus‘ı Hong Kong’ta da satmayı planlıyor. Sadece Çin ve Güney Kore pazarı için yapılan Galaxy S8 Plus‘ın Hong Kong’ta satışa sunulacak olması akıllara global pazarda da satışa sunulup sunulmayacağını sorusunu getiriyor. Kısa süre içinde raflarda 6 GB RAM Galaxy S8 Plus görmeye başlarsak şaşırmayın…

Galaxy S8 kırmızı ekran sorunu için güncelleme yayınlandı

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.