Mobil Nisan 24, 2017 8:00

Huawei Mate 9 ve P10 Kamera Karşılaştırma

Huawei Mate 9 ve P10 Kamera Karşılaştırma

Akıllı telefon pazarında dünyanın en büyük üçüncü üreticisi konumuna yükselen ve 2016 yılında yüzde 40 büyüme gerçekleştiren Huawei, dünyanın en büyük pazarı Çin’de de en büyük rakibi Oppo‘yu son çeyrekte geçerek birinci olmayı bildi. Son dönemin yükselen değeri Huawei, geçtiğimiz yıl pazara sunduğu yeni nesil amiral gemisi P9‘da dünyanın en önemli lens üreticilerinden Leica ile bir ortaklığa giderek kamera konusunda büyük bir gelişim gösterdi. P9 ve P9 Plus‘tan sonra pazara sunulan ve 2. nesil Leica lensler ile desteklenen Mate 9 ise fotoğraf çekimi noktasında bizleri bambaşka bir noktaya götürdü. Bu yıl Şubat ayında yapılan Mobil Dünya Kongresi kapsamında tanıtılan yeni nesil amrial gemisi P10 ve P10 Plus ise daha fazla özellik sunmasıyla öne çıkıyordu. Biz de teknoburada.net olarak yine kimsenin yapmadığı bir işe imza attık ve  Huawei Mate 9 ve P10 Kamera Karşılaştırma videosu ile sektörün en iddialı iki telefonunun kamera performanslarını ortaya koymak istedik. Detaylı karşılaştırmalar devam edecek…

Huawei Mate 9 ve P10 Kamera Karşılaştırma

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve Huawei Mate 9 ve P10 Kamera Karşılaştırma testi ile sizleri baş başa bırakalım. Bazı okuyucularımız orijinal fotoğrafları görmek isteseler de bu fotoğraflar çalınıp başka içeriklerin yapılması için kullanılıyor ve bu noktada en ıfak bir yasal yaptırım olmadığından dolayı orijinal fotoğrafları siz değerli okuyucularımız ile paylaşamıyoruz.

Huawei P9 Lite 2017 P9 Lite 2016 Kamera Karşılaştırma

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.