Galaxy S8 yok satıyor! Stoklar tükendi - TeknoBurada
19 Haziran 2019 Çarsamba
Galaxy S8 yok satıyor! Stoklar tükendi

Galaxy S8 yok satıyor! Stoklar tükendi

Galaxy S8 yok satıyor! Samsung’un tasarım ve arayüz noktasında yeni bir değişimin öncüsü olan telefonları Galaxy S8 ve Galaxy S8+ stokları tüketti. News.mk.co.kr sitesinde yer alan habere göre Samsung anavatanı Güney Kore’de Galaxy S8 serisi modellerin ön sipariş süresini aşırı talep nedeniyle uzattı. Galaxy S8 64 GB ve Galaxy S8+ 128 GB modelleri şimdiden stokları tüketmiş durumda. Bazı operatörler ayrıca 6 GB RAM / 128 GB Galaxy S8+ modelinde stok sıkıntısı yaşıyor.

Galaxy S8 yok satıyor

Galaxy S8 yok satıyor

Samsung kullanıcılardan gelen yoğun talep nedeniyle 24 Nisan’da başlatmayı planladığı satışlar için ön sipariş sürecini 30 gün daha uzattı. Şirket ülkede Galaxy S8 serisinin yanında kullanıcılara içerisinde Bluetooth hoparlörün de yer aldığı 360 dolar değerinde hediyeler veriyor. Telefon ön siparişleri ülkede halihazırda 1 milyonu aşmış durumda.

Samsung yeni nesil telefonları geçtiğimiz gün itibariyle ülkemizde satışa sundu. Samsung’un satış öncesi sürprizi telefonların fiyatını aşağı çekmesi oldu. Son güncelleme ile birlikte Galaxy S8 3.999 lira, Galaxy S8+ 4.499 liraya geriledi.

 

Samsung Galaxy S8 maliyeti ne kadar?