Akıllı Telefon Nisan 16, 2017 14:00

HTC U görüntüsü ortaya çıktı!

HTC U görüntüsü ortaya çıktı!

Bu yıl ürün gamında U serisini başlatan HTC’nin merakla beklenen tepe modeli için geri sayıma geçildi diyebiliriz. Son dönemde HTC U cephesinden gelen haberler telefona dair bazı detayları gün yüzüne çıkarırken, popüler sızıntı sitesi slashleaks.com’da HTC U görüntüsü karşımıza çıktı.

Telefonun genel görünümü itibariyle HTC 10 modeline benzediğini söylemek yanlış olmayacaktır. Geçtiğimiz günlerde HTC U modeline ait bazı resmi görüntülerin sızdırıldığı iddia edilmişti, ancak haberimize konu olan görsel ile kıyaslandığında telefonlar arasında önemli farklılıkların olduğu görülüyor. HTC U olduğu iddia edilen telefonun ön bölünde dokunmaya duvarlı ve parmak izi tarayıcısına ev sahipliği yapan home butonu yer alıyor.

HTC U görüntüsü

Telefonun arka bölümünde dikkatimizi çeken detaylar çift tonlu LED flaş ile desteklenen kamera ve HTC logosu oldu. Söz konusu telefonun HTC U olduğunu söylemek için yine de erken olduğunu söyleyebiliriz.

HTC U modelinde 5.5 inç büyüklüğünde Quad HD ekran yer alıyor. Snapdragon 835 işlemcisinden güç alacak modelde 12 megapiksel arka kamera, 16 megapiksel ön kamera ve 64 GB / 128 GB dahili depolama yer alacak.

 

Xiaomi Mi 6 yeni görüntüler eşliğinde karşınızda!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.