Mobil Nisan 14, 2017 5:54

Özel Haber: Nokia Türkiye Pazarına Ne Zaman ve Nasıl Girecek?

Özel Haber: Nokia Türkiye Pazarına Ne Zaman ve Nasıl Girecek?

Dünyanın en büyük üreticisi konumundaki Nokia, Apple’ın iOS ve Google’ın Android işletim sistemini kullanıcıların beğenisine sunmaları ile birlikte büyük bir düşüş yaşadı. Yoluna ısrarla Symbian işletim sistemi ile devam etmek isteyen üretici Java‘nın kurbanı oldu ve ilginç bir biçimde Microsoft‘a satıldı. Dünyanın en muhteşem yöneticileri! Steve Ballmer ve Stephen Elop ikilisinin yönetimsel başarısızlığı sayesinde Nokia gibi bir marka yok olmak üzereyken geçtiğimiz yıl Çin’in en büyük holdinglerinden HMD Global tarafında tüm isim hakları ile 10 yıllığına kiralandı. Android ekosistemine geçiş yapan HMD Global Android işletim sistemi ile çalışan Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6‘yı Mobil Dünya Kongresi kapsamında tanıttı. Bar tipi telefon pazarında halen (Samsung’dan sonra) dünyanın en büyük ikinci üreticisi olan Nokia bu pazar için de efsane telefon Nokia 3310 2017 versiyonu ile karşımıza çıktı. Peki, Nokia Türkiye Pazarına Ne Zaman ve hangi şartlarda giriş yapacak?

Nokia telefonları

Nokia Türkiye Satışa Ne Zaman ve Nasıl Başlayacak?

TeknoBurada.Net olarak edindiğimiz bilgiye göre Nokia, Türkiye’ye Mayıs ayının ilk haftası Vodafone kanalıyla giriş yapacak. Nokia 3, Nokia 5, Nokia 6 ve Nokia 3310 2017 versiyonlarını ilk etapta Vodafone mağazalarından 24 aya varan taksit seçenekleri ile alabileceğiz. Bunu da Türkiye’de ilk kez duyurmanın gururunu yaşıyoruz. Telefonların detaylı incelemelerini çok yakında siz değerli okuyucularımız ile paylaşacağız…

https://www.teknoburada.net/2017/04/14/samsung-galaxy-s8-plus-galaxy-s8i-geride-birakti/

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.