Mobil Nisan 8, 2017 6:58

Safir Ekranlı HTC U Ultra ne zaman satışa sunulacak?

Safir Ekranlı HTC U Ultra ne zaman satışa sunulacak?

Tayvanlı teknoloji devi HTC için son yıllar oldukça inişli çıkışlı geçti. Dünyanın ilk Android telefon üreticisi olan HTC‘nin Android tutkunlarında bambaşka bir yeri vardır. Yaptığı inovasyonları ile öne çıkan üretici amiral gemisi pazarında da oldukça önemli işlere imza attı. Geçtiğimiz yıl tanıttığı HTC 10 ile adından sıkça söz ettiren Tayvanlı üretici kullanıcıların karşısına bu yıl HTC U Ultra ile çıkmaya hazırlanıyor. Birçok kişinin HTC 11 beklediğini biliyoruz ama üreticiden bu konuda bir açıklama ya da sızdırılma gibi bir bilgi bulunmuyor. Bu yıl CES 2017 sonrasında Ocak ayında tanıtılan HTC U Ultra‘nın 2 farklı versiyonu tanıtıldı. Bunlardan biri Gorilla Glass 5 ile korunurken diğeri de dünyanın en sert materyali olarak bilinen Safir Cam ile geliyordu. Peki, Safir Ekranlı HTC U Ultra ile ne zaman tanışacağız?

Safir Ekranlı HTC U Ultra Geliyor!

Yayınlanan bilgilere göre HTC, 18 Nisan tarihinde Safir Ekranlı HTC U Ultra‘yı satışa sunuyor. Avrupa’da 699€‘dan listelenen Gorilla Glass kaplamalı HTC U Ultra’nın safir camlı halinin 849 € olacağını da belirtelim. Ülkemizde ise 4399 TL seviyelerinden bu telefonun giriş yapacağını öngörüyoruz…

Özel Röportaj: Ayşe Kucuroğlu ile Teknoloji Üzerine

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.