Güncel Teknoloji Haberleri Nisan 7, 2017 15:05

Özel Röportaj: Ayşe Kucuroğlu ile Teknoloji Üzerine

Özel Röportaj: Ayşe Kucuroğlu ile Teknoloji Üzerine

Teknoloji hayatımızın her anında yanımızda. Biz fark etmesekte teknoloji hayatımızı ciddi anlamda yönlendiren en önemli gerçeklerden birisi. Kadın & Erkek, Yaşlı & Genç, Fakir & Zengin herkes teknolojinin nimetlerinden faydalanıyor. “Peki teknolojiyi doğru kullanabiliyor muyuz?” Özellikle konu çocuklar olduğunda bu soru yön değiştiriyor ve “Teknolojiyi doğru yönlendirebiliyor muyuz?” haline bürünüyor. Bu sorular hayatımızın en önemli varlıkları için oldukça doğru sorular. Biz de bu bağlamda teknolojiyi ve getirdiği riskleri; 5 çocuk annesi, çok fazla kitap okuyan, çok fazla ayakkabı alan, gezmeyi ve yeni yerleri keşfetmeyi seven, metal müzik dinleyen, futboldan anlayan, oldukça başarılı iddia tahminleri yapan, iş kadını ve sosyal sorumluluk projelerinin iyilik meleği Ayşe Kucuroğlu ile konuşmaya karar verdik ve Bebek’teki restoranı Happily Ever After‘da kendisini ziyaret ettik.

Ayşe Kucuroğlu

Ayşe Kucuroğlu ile Teknoloji Üzerine Özel Röportaj

Kendisi ile yaptığımız özel röportajı sizlerin beğenisine sunuyoruz ve Ayşe Hanım‘a bize gösterdiği misafirperverlik için tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. Çocuklarının derslerinden geri kalmaması için teknoloji tarafında ciddi bir disipline sahip olan Ayşe Hanım‘ın uyguladığı bu sistemi tüm ebeveynlerin yapmasını öneriyoruz. Sıkı bir Android tutkunu olan ama son dönemde gönlünü Apple‘a kaptıran Ayşe Kucuroğlu‘nun kısa bir süre önce iOS ve MAC OS ekosistemine geçiş yaptığını ise röportaj sırasında öğreniyoruz. Şimdi sizi bu keyifli röportaj ile baş başa bırakıyoruz…

Samimiyeti ve sıcaklığı için tekrar tekrar teşekkürler…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.