Akıllı Telefon Mart 27, 2017 4:22

HTC One M8 için Android 7.0 güncellemesi yayınlandı

HTC One M8 için Android 7.0 güncellemesi yayınlandı

HTC One M8  için sürpriz bir şekilde Android 7.0 Nougat güncellemesi başladı. Güncelleme Amerika’nın önde gelen ağ operatörlerinden T-Mobile tarafından başlatıldı. Yeni Android sürümü birçok kullanıcı için sürpriz oldu; zira M8 HTC’nin Android 7.0 güncelleme yol haritasında yer almıyor. Qualcomm’un Snapdragon 800/801 işlemcileri için artık grafik sürücüleri yayımlayamayacak olması nedeniyle söz konusu işlemciye sahip birçok model Android 7.0 güncellemesinin dışına itilmişti.

One M8

Telefon için Android 7.0 güncellemesinin sadece T-Mobile kullanıcıları için yayınlanacağı gelen bilgiler arasında. 2014 yılında çıkış yapan telefon geçen yıl Android 6.0 sürümüne yükseltilmişti.

Android 7.0 güncellemesi beraberinde önemli yenilik ve iyileştirmeler getiriyor. Bunların başında Geliştirilmiş Doze Modu, çoklu pencere desteği, gelişmiş bildirimler, RAM verimliliği ve en son güvenlik yamaları bunların başında geliyor.

 

8GB RAM Xiaomi Mi 6 ve Mi 6 Plus fiyatları belli oldu

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.