Mobil Mart 21, 2017 8:17

Apple Artırılmış Gerçeklik ile neyi hedefliyor?

Apple Artırılmış Gerçeklik ile neyi hedefliyor?

Apple için 2016 yılı çok ilginç geçti. İlginç diyoruz zira üretici daha az iPhone satarken daha fazla hatta rekor düzeyde kar elde etti. Tüm mobil pazarda toplamda 57 milyar dolar kar elde edilirken bunun 44 milyar dolarını tek başına kazanan Apple’ın yatırımcıları Apple’dan artık farklı bir teknoloji bekliyor. 3 yıldır aynı telefonları evirip çevirip kullanıcılarına satan Apple için 2017 çok önemli bir yıl. iPhone’nun onuncu yılını kutlayan Apple Artırılmış Gerçeklik tarafında oldukça iddialı bir şekilde sektöre girmeye hazırlanıyor.

Apple Artırılmış Gerçeklik Gözlüğü mü Geliyor?

Apple‘ın yeni nesil iPhone 8 lansmanında Artırılmış Gerçeklik konusunda ciddi bir ürün ortaya konacağından bahsediliyor. Apple CEO’su Tim Cook’un “Sanal Gerçeklikten daha önemli bir şey varsa o da Arttırılmış Gerçekliktir” çıkışından sonra Apple‘ın bu konuda büyük bir adım atması bekleniyor. Bakalım Eylül ayında yapılacak iPhone 8 lansmanında Apple bize ne gibi yenilikler sunacak? Apple’ın artırılmış gerçeklik konusunda nasıl bir strateji benimseyeceğini biz de oldukça merak ediyoruz…

LG G6 UX6.0 arayüzü bize neler sunuyor?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.